Cart
Loading...
Loading... 37810-G08
Single Metal Door With Window for RMR Modular Enclosure; 70.9" (1800 mm) H x 31.5" (800 mm) W; Hammer Gray (Ral 7035)
MSRP $1,009.14
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Height | 69.8" (1773 mm) |
| Color | Hammer Gray |
| Depth | 1.8" (46 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35.5" (90 cm) |
| Ship Length/Depth | 215" (5461 mm) |
| Ship Height | 3.8" (10 cm) |
| Shipping Weight | 70 LB (31.75 kg) |
