Cart
Loading...
Loading... UA-31B9W-C
Monitored eConnect PDU; Black; Vertical, for 45U & Higher Cabinets; Universal Input; Locking (36) QuadLock Outlets; 34.5kW
MSRP $3,475.00
| Plug | Universal Input Connector |
| Outlets | (36) QuadLock |
| Volts | Universal |
| Phase | Single-Phase/Three-Phase |
| Input Current | 60A |
| kW Capacity | 34.5kW |
| Cabinet Compatibility | 45U or Higher |
| Color | Black |
| Height | 71.9" (1825.7 Millimeters) |
| Width | 2.2" (55 Millimeters) |
| Depth | 2.8" (70.1 Millimeters) |
| Certifications | Various |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| Type | eConnect |





