Cart
Loading...
Loading... 13830-700
Electronic Lock Kit; System 1000; For ThinLine II Wall-Mount Cabinet; Single-Point Latch; Silver-colored handle; black mounting plate
MSRP $208.34
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Depth | 66.3" (1684 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |