Cart
Loading...
Loading... 39225-C00
Lock Kit; 2-Point Latching; Electronic; System 1000; Rear Perforated Door; 42 RMU; Black
MSRP $255.11
| Cabinet Style | For F-Series TeraFrame Gen 3 or GF-Series GlobalFrame Gen 2 |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4.7 LB (2.13 kg) |