Cart
Loading...
Loading... 39225-C07
Lock Kit; 2-Point Latching; Electronic; System 1000; Rear Perforated Door; 49 RMU; Black
MSRP $255.11
| Cabinet Style | For F-Series TeraFrame Gen 3 |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 119" (3023 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 5.16 LB (2.34 kg) |