Cart
Loading...
Loading... 35503-701
Cable Divider Kit; Evolution Cable Manager; Four Dividers; Black
MSRP $250.10
| Height | 20.5" (520.7 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 0.5" (13 mm) |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 67" (1702 mm) |
| Ship Height | 2.25" (6 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |