Cart
Loading...
Loading... 35473-001
Cable Lashing Bar Kit; Cable Manager; Evolution Cable Manager; Black
MSRP $106.40
| Height | 20.64" (524.3 mm) |
| Width | 0.3" (8 mm) |
| Depth | 0.2" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6.5" (17 cm) |
| Ship Length/Depth | 7" (178 mm) |
| Ship Height | 26.5" (67 cm) |
| Shipping Weight | 1.5 LB (0.68 kg) |