Cart
Loading...
Loading... 12186-501
Transition Plate; for 19" Rack; 15.5"L (394 mm); Clear
MSRP $83.43
| Color | Gray |
| Width | 15.5" (394 mm) |
| Depth | 3.5" (89 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |