Cart
Loading...
Loading... 10630-119
Raised Floor Rack Support; for 19"W Rack; Height of Floor 16" (410 mm) to 22" (560 mm)
MSRP $399.74
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Type | For Use on 3" (80 mm) Rack Channel |
| Floor Type | Raised Floor, 16" to 22" (410 to 560 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 58" (1473 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 17.5 LB (7.94 kg) |