Cart
Loading...
Loading... 11761-119
Raised Floor; Gray Rack Support; for use with 19"W Rack with 6"D (150 mm) Channel and 10" (250 mm) to 16" (410 mm) Floor; Gray
MSRP $277.81
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Type | For Use on 6" (150 mm) Rack Channel |
| Floor Type | Raised Floor, 10" to 16" (250 to 410 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Gray |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 52" (1321 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |