Cart
Loading...
Loading... 50110-E15
ExpandaRack for Standard Rack; 8'H (2.4 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Glacier White
MSRP $855.13
| Type | For Use With Standard Rack |
| Height | 8' (2.4 m) 51U |
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 48 LB (21.77 kg) |