Cart
Loading...
Loading... 11799-001
Cable Management for Wall Racks; Black; Set of 6 Rings
MSRP $112.75
| Width | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |