Cart
Loading...
Loading... 32573-702
Cable Ring Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 10"W (250 mm); Black; Pack of 5
MSRP $219.64
| Width | 10" (254 mm) |
| Color | Black |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 9" (229 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 12.4 LB (5.62 kg) |




