Cart
Loading...
Loading... 16008-001
Tool-Less & Adjustable Cable Distribution Spool for Evolution Vertical Cable Managers; Black
MSRP $152.03
| Height | 7" (177.8 mm) |
| Width | 5" (127 mm) |
| Depth | 6.3" (160 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |





