Cart
Loading...
Loading... 35441-702
Evolution Horizontal Cable Manager; Single-Sided; 2U x 19" EIA x 8.2"D (208 mm); Black
MSRP $108.56
| Type | Chassis with cable pass-through ports |
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
