Cart
Loading...
Loading... 40098-703
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Black
MSRP $1,060.56
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 229" (5817 mm) |
| Ship Height | 18" (46 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |
