Cart
Loading...
Loading... 40098-E03
CCS - EFX Combination Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 6"W (150 mm) x 14.94"D (379.5 mm); Glacier White
MSRP $1,166.59
| Use With | 45U Rack |
| Width | 6" (152 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 14.9" (379 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 35 LB (15.88 kg) |
