Cart
Loading...
Loading... 40096-703
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 7'H (2.1 m) x 10"W (250 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Black
MSRP $1,611.79
| Use With | 45U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Black |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 65 LB (29.48 kg) |