Cart
Loading...
Loading... 40096-715
MCS - EFX Master Cabling Section Extended Fingers; 8'H (2.4 m) x 10"W (250 mm) x 21.23"D (539.2 mm); Black
MSRP $1,853.49
| Use With | 51U Rack |
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 8' (2.4 m) |
| Color | Black |
| Depth | 21.2" (539 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 69 LB (31.3 kg) |