Cart
Loading...
Loading... 30091-701
MCS Master Cabling Section; 6'H (1.8 m) x 4.4"W (112 mm) x 8.08"D (205.2 mm); Single-Sided; Black
MSRP $724.51
| Use With | 38U Rack |
| Width | 4.4" (112 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Black |
| Depth | 8.1" (205 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |