Cart
Loading...
Loading... 32620-E01
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 6'H (1.8 m) x 6"W (150 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $1,721.79
| Use With | 38U Rack |
| Width | 6" (150 mm) |
| Height | 6' (1.8 m) |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.5" (62 cm) |
| Ship Length/Depth | 201" (5105 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 87 LB (39.46 kg) |
