Cart
Loading...
Loading... 32621-E02
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 6'6"H (2.0 m) x 8"W (200 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $1,838.82
| Use With | 41U Rack |
| Width | 8" (200 mm) |
| Height | 6.5' (2 m) |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.5" (62 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 107 LB (48.54 kg) |
