Cart
Loading...
Loading... 32623-E03
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'H (2.1 m) x 12"W (300 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with Black Fingers
MSRP $2,154.07
| Use With | 45U Rack |
| Width | 12" (300 mm) |
| Height | 7' (2.1 m) |
| Color | Glacier White with Black Fingers |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24.5" (62 cm) |
| Ship Length/Depth | 231" (5867 mm) |
| Ship Height | 11.5" (29 cm) |
| Shipping Weight | 120 LB (54.43 kg) |
