Cart
Loading...
Loading... 32644-E05
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'6"H (2.3 m) x 15"W (380 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $2,714.37
| Use With | 48U Rack |
| Width | 15" (380 mm) |
| Height | 7.5' (2.3 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 65" (81 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 143" (3632 mm) |
| Ship Height | 5" (77 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (71.1 kg) |
