Cart
Loading...
Loading... 32644-E08
Motive® Double-Sided Vertical Cable Manager; 9'H (2.7 m) x 15"W (380 mm) x 23.6"D (600 mm); Glacier White with White Fingers
MSRP $3,156.83
| Use With | 58U Rack |
| Width | 15" (380 mm) |
| Height | 9' (2.7 m) |
| Color | Glacier White with White Fingers |
| Depth | 23.6" (599.44 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 67" (83 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 145" (3683 mm) |
| Ship Height | 5" (79 Millimeters) |
| Shipping Weight | 30 LB (73.1 kg) |
