Cart
Loading...
Loading... 15213-E03
Adjustable ServerRack; 84"H (2100 mm); 45 RMU; 29.53"D to 35.43"D (750 mm - 900 mm); Square-Punched Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,128.39
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 29.5" (750 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 97 LB (44 kg) |