Cart
Loading...
Loading... 15251-E03
Adjustable Rail QuadraRack; 84" (2100 mm) 45U H x 23.62" (600 mm) W x 23.62" (600 mm) D; 15.00" (380 mm) to 29.52" (750 mm) Rail Depth; Threaded Equipment Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,674.63
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Depth | 23.6" (600 mm) |
| Min Rail Depth | 15" (380 mm) |
| Max Rail Depth | 29.52" (750 mm) |
| Color | Glacier White |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 28" (711 mm) |
| Ship Height | 85" (216 cm) |
| Shipping Weight | 185 LB (83.92 kg) |