Cart
Loading...
Loading... 15252-E15
Adjustable Rail QuadraRack; 96" (2400 mm) 51U H x 23.62" (600 mm) W x 35.43" (900 mm) D; 35.43 to 41.33" (900 to 1050 mm) to 41.33" (1050 mm) Rail Depth; Threaded Equipment Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,921.96
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 35.4" (900 mm) |
| Min Rail Depth | 15" (380 mm) |
| Max Rail Depth | 41.33" (1050 mm) |
| Color | Glacier White |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 97" (246 cm) |
| Shipping Weight | 215 LB (97.52 kg) |