Cart
Loading...
Loading... 46053-705
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 7.6'H (2.3 m); 48U; Black
MSRP $743.33
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 90" (2286 mm) 48U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |