Cart
Loading...
Loading... 46083-517
Universal Rack; 23" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 8.6'H (2.6 m); 55U; Clear
MSRP $893.07
| Type | Two Top Bars |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 102" (2591 mm) 55U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |