Cart
Loading...
Loading... 46383-E05
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 7.6'H (2.3 m); 48U; Glacier White
MSRP $902.33
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 90" (2286 mm) 48U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |