Cart
Loading...
Loading... 13853-103
Seismic Frame Two-Post Rack; 7'H (2.1 m) x 19"W; 44U; Tapped #12-24 Zinc Rails; Gray
MSRP $2,164.46
| Width | 24" (610 mm) |
| Rail Style | Tapped #12-24 Zinc Rails |
| Color | Gray |
| Height | 84" (2133.6 mm) |
| Depth | 15" (381 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 180 LB (81.65 kg) |