Cart
Loading...
Loading... 13602-125
EasySwing Wall-Mount Rack; 11U x 19"W x 25.0"D (635 mm); Gray
MSRP $554.53
| Height | 24.5" (622 mm) 11U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 25" (635 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 25" (64 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |