Cart
Loading...
Loading... 13602-718
EasySwing Wall-Mount Rack; 11U x 19"W x 18.0"D (457 mm); Black
MSRP $408.58
| Height | 24.5" (622 mm) 11U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |