Cart
Loading...
Loading... 33000-729
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment; 48"H (1219 mm) x 144"W (3658 mm) x 846"L (21;488 mm); Black
MSRP $77,748.56
| Height | 48" (1219.2 mm) |
| Width | 144" (3658 mm) |
| Depth | 846" (21488 mm) |
| Color | Black |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 104" (264 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 36" (91 cm) |
| Shipping Weight | 3046.54 LB (1381.91 kg) |