Cart
Loading...
Loading... 33003-001
Build To Spec Kit Hot Aisle Containment Universal Bulb Seal; 96"L (2438 mm); Black; Pack of 2
MSRP $125.32
| Height | 0.8" (20.32 mm) |
| Width | 1.9" (48 mm) |
| Depth | 96" (2438 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 246" (6248 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3.9 LB (1.77 kg) |