Cart
Loading...
Loading... 14500-706
Elevate™ Adjustable Containment Solution Panel; 14"-20" H x 31.5" W x 4.4" D (356-508 x 800 x 111.3); Accessory; Black
MSRP $787.81
| Cabinet Width | 31.5" (800 mm) |
| Height Range | 14"-20" H (356-508 mm) |
| Color | Black |
| Height | 20" (508 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 4.4" (111 mm) |
| Certifications | UL-US, ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum, polycarbonate |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 14" (355.59999999999997 mm) |
| Ship Length/Depth | 36" (914 mm) |
| Ship Height | 6" (228.6 mm) |
| Shipping Weight | 18.8 LB (8.5275296 kg) |




