Cart
Loading...
Loading... 39996-E03
Floor Seal Kit For ZetaFrame Cabinet; For 31.5"W (800 mm) Cabinet; For Front and Rear; Glacier White
MSRP $146.66
| Type | Floor Seal Kit, Front and Rear |
| Use With | For 31.5"W (800 mm) Cabinet |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.8" (96.52 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 2.1" (53 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4.4 LB (2 kg) |
