Cart
Loading...
Loading... 33-COAP9130-CVR
Black, ABS plastic, stick on cover for Cisco 9130
MSRP $63.00
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco C9130AXI |
| Height | 9.2" (234 mm) |
| Width | 9.2" (234 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 1 lb (0.45 kg) |
