Cart
Loading...
Loading... 33-CW9166-CVR
Black, ABS Plastic, Stick-on Cover for Cisco CW9178, CW9176, CW9166, CW9164, C9136 Series and Cisco Meraki MR57 Series Access Points
MSRP $50.00
| Access Point Vendor | Aruba, Cisco, Meraki |
| Access Point Model | Various |
| Height | 10.6" (269 mm) |
| Width | 10.6" (269 mm) |
| Depth | 2.3" (58 mm) |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |

