Cart
Loading...
Loading... 33-VCVR-1
Black, ABS plastic, stick on cover for Cisco 9115 and 9120 APs
MSRP $70.00
| Access Point Vendor | Various |
| Access Point Model | Various |
| Height | 8.8" (224 mm) |
| Width | 8.8" (224 mm) |
| Depth | 1.8" (46 mm) |
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 1 lb (0.45 kg) |
