Cart
Loading...
Loading... 1006-ARAP755
Right-Angle Wi-Fi Access Point Wall Mount for HPE Aruba AP-755
MSRP $109.00
| Access Point Vendor | Aruba |
| Access Point Model | Aruba AP-755 |
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 14.2" (360 mm) |
| Depth | 14.2" (360 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 2 lb (0.91 kg) |
