Cart
Loading...
Loading... 1006-CCOAP3800
Right-Angle Wi-Fi Access Point Wall Mount for Cisco 1830, 1850, 2800, & 3800 Series APs
MSRP $129.00
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | 3800i |
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 11" (279 mm) |
| Depth | 11" (279 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 2 lb (0.91 kg) |
