Cart
Loading...
Loading... 1006-CW9172
Right-Angle Wi-Fi Access Point Wall Mount for Cisco Wireless 9172 Series Access Points
MSRP $109.00
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9172I |
| Width | 10.5" (267 mm) |
| Depth | 10.8" (274 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
