Cart
Loading...
Loading... 905-CW9166
Locking Wi-Fi Access Point Surface Mounting Solution for Wall and Hard Ceiling Areas, Cisco CW9164 and CW9166 Access Points
MSRP $150.00
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9166I |
| Height | 13" (330 mm) |
| Width | 13.1" (333 mm) |
| Depth | 2.3" (58 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 6 lb (2.72 kg) |
