Cart
Loading...
Loading... 38-47-ARAP635
Retrofit Door for Model 1047 Ceiling Enclosure, HPE Aruba AP-635
MSRP $115.00
| Door Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Aruba |
| Access Point Model | Aruba AP-635 |
| Height | 18.5" (470 mm) |
| Width | 18.5" (470 mm) |
| Depth | 0.5" (13 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel,Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 5.5 lb (2.49 kg) |
