Cart
Loading...
Loading... 38-47-CW9166
Retrofit Door for Model 1047 Ceiling Enclosure, Cisco CW9164 and CW9166 Access Points
MSRP $115.00
| Door Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | Cisco CW9164I, Cisco CW9166I |
| Height | 18.5" (470 mm) |
| Width | 18.5" (470 mm) |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel,Aluminum |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 5.5 lb (2.49 kg) |
