Cart
Loading...
Loading... 38-1075-CW9166
Retrofit Door for Model 1075 Ceiling Enclosures, Cisco CW9164 and CW9166 Access Points
MSRP $120.00
| Door Style | AP-Specific |
| Access Point Vendor | Cisco |
| Access Point Model | CW9166i, CW9164i |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Width | 14" (356 mm) |
| Depth | 14" (356 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
