Cart
Loading...
Loading... 38-1075-MTDOME
Retrofit Door for Model 1075 Ceiling Enclosures, Clear Translucent Plastic Dome
MSRP $190.00
| Door Style | Translucent Clear Dome |
| Access Point Vendor | Aruba, Cisco, Juniper, Meraki |
| Access Point Model | Various |
| Height | 0.8" (20 mm) |
| Width | 14" (356 mm) |
| Depth | 14" (356 mm) |
| Certifications | ROHS |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel,Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | White |
| Shipping Weight | 3 lb (1.36 kg) |
