Cart
Loading...
Loading... 12759-701
Supplementary Support Arms for anyServer Bracket; Fixed; 1U; Black; 1 Pair
MSRP $101.51
| Width | 1.7" (44 mm) |
| Depth | 7.8" (198 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Type | Supplementary Support Arms for Any Server Bracket |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |